Dane firmy

Wynajem autokarów Poznań


Vamos Travel


Wołkowyska 4a, 61-132 Poznań

Tel: 508 127 962

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Organizując wyjazd zagraniczny większej grupy, zarówno biura podróży, jak i osoby prywatne muszą znaleźć odpowiedniego przewoźnika, który dysponuje taką flotą, aby podróż odbyła się we w miarę wygodnych warunkach i by uczestnicy dotarli na miejsce całkiem wypoczęci i mogli od razu zacząć urlop lub zwiedzanie.

Wynajem komfortowych autokarów z Poznania prowadzi firma ze strony vamostravel.pl. Jest to przedsiębiorstwo dysponujące nowoczesnymi, 20-osobowymi busami nie licząc miejsca dla kierowcy. Są to autokary wyposażone w klimatyzację umożliwiającą nawiew na konkretnego pasażera, wygodne fotele z pasami i sprzęt audiowizualny, zatem nawet najdłuższa podróż przebiegnie w przyjemnej atmosferze. Busy te to jedne z najwygodniejszych i najmniej zawodnych pojazdów, a są nimi Mercedesy Sprinter VIP Class z dodatkowym miejscem na bagaż.

Wspomniane przedsiębiorstwo zatrudnia najlepszych wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców posiadających uprawnienia do przewozu większych grup osób. Z nimi każdy dojedzie do celu bezpiecznie i komfortowo w dowolne miejsce zarówno w kraju, jak i za granicą.

Inne firmy w pobliżu:

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

KJ Studio


Promienna 23 /21, Piła

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!