Dane firmy

Tłumaczenie umów na angielski


Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Konarskiego 12, 44-274 Rybnik

Tel: 32 494 32 69

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Pracownicy zatrudnieni w Centrum Językowym Krystyna Konsek dokładają wszelkich starań, by jakość ich usług stała na najwyższym poziomie. Na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje językowe, aby wykonywane przez nich tłumaczenia obejmowały aktualne idiomy i zwroty zarówno w języku polskim, jak i w obcej mowie.

Kadrę centrum tworzą wykwalifikowani i doświadczeni native speakerzy oraz legitymujący się odpowiednimi uprawnieniami tłumacze przysięgli. Ich kompetencje pozwalają na wykonanie różnego rodzaju przekładów językowych. Przykładem takich translacji może być między innymi tłumaczenie umów na angielski, a także innych dokumentów (aneksów, pozwoleń, instrukcji) niezbędnych przy zawieraniu transakcji z obcojęzycznymi kontrahentami. 

Z oferty centrum mogą skorzystać klienci z całego kraju, ale także osoby prywatne i przedsiębiorcy z zagranicy. Realizator proponuje wygodną usługę online, niewymagającą odwiedzenia biura osobiście. Zaprasza za to do kontaktu poprzez dostępny na jego stronie formularz. 

Inne firmy w pobliżu:

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Rozbitaszybka.com


Parkowa 20, Chorzów

LIMBA


Górnośląska 11, Poręba

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!