Dane firmy

Szybkie przeprowadzki kraków


Stachurski Przeprowadzki


Łużycka 57, 30-658 Kraków

Tel: 509 178 623

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Spakowanie i przewiezienie rzeczy w nowe miejsce może zająć mało czasu tylko jeśli jest ich niewiele. W każdym innym przypadku należy szykować się na czasochłonne czynności oraz spore utrudnienia, a także niemało nerwów. Można jednak sobie tego wszystkiego zaoszczędzić, decydując się na fachowe usługi, na przykład oferowane przez firmę Przeprowadzki Stachurski. Proponuje ona szybkie przeprowadzki w Krakowie, a możliwe jest to dzięki dużemu doświadczeniu. Jej pracownicy mają ustalony schemat działania, który zawsze świetnie się sprawdza, zdejmując z barków klientów wszelkie kłopoty.

Co więcej, usługi te gwarantują całkowite bezpieczeństwo przewożonych rzeczy, niezależnie od ich gabarytów i stopnia odporności. Bez obaw zatem można powierzyć tej firmie nawet cenne antyki czy delikatne przedmioty. Zostaną one odpowiednio zapakowane, a także właściwie zabezpieczone na czas transportu, potem zaś - wyładowane i umieszczone w docelowym miejscu.

Oferta ta kierowana jest także do firm, które chcą zmienić swoje lokum. W ich przypadku sprawny przebieg tego procesu może być jeszcze ważniejszy.

Inne firmy w pobliżu:

toPROMO Advertising Group


Jędrzeja Śniadeckiego 28/4, Oświęcim

Stalgar


Siewna 21C, Kraków

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!