Dane firmy

Ewidencja elektroniczna wyrobów akcyzowych


ULISSES Sp. z o.o.


Górnośląska 69A, 62-800 Kalisz

Tel: +48 62 501 54 54

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Prezentowana firma informatyczna powstała w 1993 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą zestawów komputerowych i programów magazynowych. W miarę rozwoju i wprowadzania nowych technologii zakres usług znacznie się poszerzył. Obecnie ULISSES Software jest liderem na rynku IT i czołowym dostawcą oprogramowania szytego na miarę. Zespół doświadczonych informatyków i programistów uważnie wsłuchuje się w potrzeby klientów, którzy chcą usprawnić i zinformatyzować niektóre procesy w firmie.

Jeśli kogoś interesuje ewidencja elektroniczna wyrobów akcyzowych, pracownicy spółki polecają Comotel AKCYZA. Specjalny program do tworzenia wpisów. Aplikacja spełnia wszystkie wymogi i jest zgodna z obecnymi przepisami prawa. Oprogramowanie może być wykorzystywane do ewidencji wszystkich wyrobów objętych akcyzą.

Pracownicy prezentowanej firmy chętnie udzielą dodatkowych informacji o wybranych produktach. Wszystkie dane teleadresowe udostępniono na oficjalnej stronie internetowej. Wystarczy wejść w zakładkę: kontakt.

Inne firmy w pobliżu:

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

KJ Studio


Promienna 23 /21, Piła

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!