Dane firmy

Sprzątanie biur katowice | Kakus Kamil Kowgier


Kakus Kamil Kowgier


Dworska 2, 41-219 Sosnowiec

Tel: 509 946 146

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Przedsiębiorcy wiedzący o tym, jak ważny jest porządek w biurze, bardzo chętnie do porządkowania takich przestrzeni wybierają przedsiębiorstwo zaprezentowane na stronie sclean.pl, działające na obszarze całego Śląska. Firmie tej można zlecić wszelkie prace związane z utrzymywaniem porządku w biurze, także gdy chodzi o mycie okien i elewacji, na przykład szklanych - w grę wchodzą również prace na wysokości.

Oferując między innymi sprzątanie biur w Katowicach, firma proponuje też uzupełnianie środków czystości i materiałów higienicznych, dzięki czemu przedsiębiorcy nie muszą pilnować samodzielnie tego, by na przykład w podajnikach nie zabrakło mydła czy ręczników papierowych.

Wysiłki pracowników przedsiębiorstwa powodują, że sprzątane przez nich powierzchnie są czyste, świeże i przyjemne. Przekłada się to na komfort użytkowania przestrzeni, co doceniają zarówno pracownicy biura, jak i odwiedzające je osoby - kontrahenci czy petenci. Takie biuro jest też wizytówką przedsiębiorstwa, do jakiego należy.

Inne firmy w pobliżu:

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

LIMBA


Górnośląska 11, Poręba

Salon mebli MAKAO


św. Jadwigi 20, Częstochowa

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!