Dane firmy

Tranzyt


AC Porath Sp. z o.o.


Świętojańska 43, 81-391 Gdynia

Tel: 58 6888686

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Działalność prowadzona przez firmę AC Porath Sp. z o.o. to między innymi usługi jako agencja celna. Świadczenia obejmują pomoc dla przedsiębiorców działających jako importerzy oraz eksporterzy na terenie UE, a także poza granicami wspólnoty. Zakres wsparcia może być personalizowany, w zależności od potrzeb przedsiębiorcy.

Domeną realizatora jest szeroko rozumiany tranzyt i związane z nim obowiązki. Pracownicy proponują doradztwo i zapewniają obsługę administracyjno-prawną, organizują też szkolenia tematyczne. Podczas spotkań prowadzący omawiają zarówno teorię, jak i praktykę działań regulowanych przez polskie i europejskie prawo celno-skarbowe. Zapisy na kursy przyjmowane są przez dostępny online formularz zgłoszeniowy. Terminy spotkań ustala się w zależności od ilości chętnych. Istnieje możliwość zorganizowania wykładu dla osób od jednego spedytora.

Kadra firmy podejmuje się też przeprowadzania audytów celnych. Po weryfikacji wnioski są udostępniane klientowi w postaci raportu pokontrolnego. 

Inne firmy w pobliżu:

Bysewo – Salony Okien


Trakt św. Wojciecha 57, Gdańsk

DYSTRYBUCJA POMORZE Janusz Wirkus


Królewskie Wzgórze 25, Gdańsk

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!