Dane firmy

Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix" • Parapety zewnętrzne ceramiczne


Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix"


Mostowa 12a, 51-180 Wrocław-Szymanów

Tel: 601 70 58 63

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Parapety to nie tylko standardowe wykończenie okna. Mogą stanowić także ciekawy efekt kolorystyczny, podkreślający zastosowaną na budynku elewację lub stolarkę. Przy wyborze tego typu wykończeń, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, warto skorzystać z usług sprawdzonego oraz doświadczonego dostawcy. Jednym z wartych polecenia producentów parapetów jest Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej Ceramix, świadczący już od wielu lat swoje usługi na terenie Wrocławia i okolic. 

Zakład proponuje parapety z różnych materiałów, między innymi z aglomarmuru lub wewnętrzne MDF, czyli drewnopochodne, wykonane z płyty pokrytej laminatem lub fornirem. W ofercie klient znajdzie parapety zewnętrzne ceramiczne oraz kinkietowe. 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu marka ta zajmuje wysoką pozycję na rynku. Może pochwalić się także tym, że jako jedyna oferuje swoim klientom niestandardowy asortyment, jakim jest podokiennik narożny. Wielość inwestycji oraz zadowolenie klientów z wykonanej usługi potwierdzają pozytywne opinie o wspomnianej firmie, które można znaleźć w sieci.

Inne firmy w pobliżu:

GEO&BUD


Balonowa 19, Wrocław

AB-rent


Sycowska 13, Wrocław

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!